Kalite Yönetimi

Toplam kalite yönetimi sürecimiz, müşterinin kabul edebileceği hizmet veya ürünün başarısına katkı sağlayan süreçleri tanımlar,  müşteri gereksinimlerini analiz etmek için temel ve bu süreçleri kontrol altında tutmak için öngörüler sağlar. Değişen organizasyonel yapıları ve iş birimlerinin ihtiyaçlarını tanımada; kalite rehberimiz detaylandırılmış ve presodürlerle zengileştirilebilir. Böyle eklenmiş prosedürler; müşteri sözleşmesinde özel olarak belirtilmediği sürece planımızda sunulanlardan daha az bağlayıcı olamaz, kayıtlar benzeri sözleşme istisnaları olarak saklanmalıdır.

ÇEVRE, SAĞLIK & GÜVENLİK

Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini korumayı ve çevreyi korumayı görev biliriz. Ayrıca tüm çalışanlarımız, bağımsız yüklenicilerimiz, müteahhit ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı ve tesislerimizi halkın sağlığı veya çevreye gelebilecek tüm zararları önleyecek biçimde çalıştırmayı görev biliriz. Ateksis tüm üyeleriyle su, enerji ve hammaddeleri korumanın, uygun olan noktalarda geri dönüşümlü atık kullanmanın yollarını aramaktadır. Çalıştığımız alanlarda tesislerimiz sebepsiz risklere yol açmayacağı için iyi komşular oluruz ve bu aktivitelerde Çevre, Sağlık&Güvenlik kurallarına bağlı çalışırız. Tüm faaliyetlerimizde ilgili kanunlara uygun çalışırız.  

 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Toplam kalite yönetim sürecimiz, dağıtım boyunca bir hizmet veya ürünün ihtiyacıyla başlayıp bu ihtiyacı tatmin eden ürünün kullanımıyla devam eden kapsamlı bir müşteri memnuniyeti sürecidir.

Online Mağazamızı Ziyaret Edin Ateksis on Facebook Ateksis on Twitter Ateksis on Google+ Ateksis on LinkedIn
 • Şubelerimiz (Tümü)»
 • İstanbul / Türkiye
      +90 (216) 425 99 66 (pbx)
 • Ankara / Türkiye
     +90 (312) 443 0866 (pbx)
 • Moskova / Rusya
     +7 (495) 269 9228
 • Bakü / Azerbaycan
     +(994) 124971213
 • ABD / New Jersey
     +1 (201) 340 26 55