Hakkımızda

Ateksis, 1998’den bu yana Bina Elektroniği, Profesyonel Ses, Görüntü ve İletişim Sistemleri konularında proje, uygulama, satış ve servis hizmetleri vermektedir. Tv yayın teknolojileri, Güvenlik sistemleri, Telekomünikasyon, Medikal Çözümler ve Profesyonel A/V Sistemleri için tercih edilen teknoloji çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörüdür. Merkezi İstanbul’da olup, Tuzla Serbest Bölge’de depoları, Ankara’da şubesi, Bakü, Moskova ve New Jersey’de yerel şirketleri, Astana, Asgahabat ve Erbil’de kontakt ofisleri bulunmaktadır.

 Her bir iş birimi, dinamik bir mühendis ekibi tarafından desteklenen, işlerinde tecrübeli yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Müşterilerinin özel teknolojik gereksinimlerini karşılamak amacıyla bünyemizde IT ve Yazılım Geliştirme ekipleri oluşturulmuştur.  Geliştirilen yazılımlar Duetron markası altında, iş ortaklarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Grubumuz bünyesinde sadece profesyonel ürün sağlayıcı olarak hizmet veren Teknomaks Teknoloji Dağıtım Şirketi, Bosch Güvenlik Sistemlerinin ürünlerinin Türkiye pazarında satışını yaklaşık 100 iş ortağıyla birlikte yapmaktadır. Diğer taraftan  global olarak hizmet veren e-ticaret sistemimiz Eproav.com profesyonel kullanıcı ve kurumlara ihtiyacı olan ürünleri en uygun koşullarla sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetimiz, iş modelimizin temelinde olmakla birlikte, tek elden çözümler sunan eksiksiz bir teknoloji sağlayıcısı olarak iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler geliştirmeye devam ediyoruz.

Online Mağazamızı Ziyaret Edin Ateksis on Facebook Ateksis on Twitter Ateksis on Google+ Ateksis on LinkedIn
 • Şubelerimiz (Tümü)»
 • İstanbul / Türkiye
      +90 (216) 425 99 66 (pbx)
 • Ankara / Türkiye
     +90 (312) 443 0866 (pbx)
 • Moskova / Rusya
     +7 (495) 269 9228
 • Bakü / Azerbaycan
     +(994) 124971213
 • ABD / New Jersey
     +1 (201) 340 26 55