Geri Dön

Haberler

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin “EMEA En Büyük Müşteri” ödülü üçüncü kez Ateksis’e!

 

 

2014 ve 2015 yıllarında Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde en büyük iş ortağı seçilen Ateksis, 22 Ocak Pazar günü Dubai Conrad Hotel’ de gerçekleşen VIP İş Ortakları gecesinde, 2016 yılında da en büyük iş ortağı ödülüne layık görüldü.
 

Orta Doğu Bölgesinin en büyük güvenlik sistemleri fuarı Intersec, 22-24 Ocak tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşti. Güvenlik sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını buluşturan fuar sırasında, Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından düzenlenen ‘’VIP Partner’’ toplantısı da Conrad Hotel ’de gerçekleşti. Orta Doğu’ daki bayilerin üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yapan Bosch Güvenlik Sistemleri toplantısında; bölgedeki ve küresel pazardaki son gelişmelerden bahsedildi.

Ateksis yöneticilerinin de katıldığı toplantıda, 2016 yılında başarılı satış performansı gösteren iş ortaklarına ödüllerinin takdim edileceği törene geçildi. Ateksis 2016 yılında; hem Türkiye hem de faaliyette olduğu Orta Doğu, Rusya ve Azerbeycan bölgelerindeki performansı sayesinde, Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından “EMEA En Büyük Müşteri’’ ödülüne layık görüldü.

2016 yılında başarılı performansını sürdüren ve üçüncü kez EMEA bölgesinin en büyük müşteri ödülünün sahibi olan Ateksis ayrıca, Orta Doğu Bölgesi Genel Seslendirme Sistemleri alanında ‘2016 En iyi satış performansı’ dalında da ödülün sahibi oldu. Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hanno Vogels’ in konuşmasının ardından ödül; Bay Vogels, Bosch Güvenlik Sistemleri yönetim kurulu üyesi Berndhard Schuster ve Ateksis’ in müşteri yöneticisi Rolf Didion tarafından Ateksis Genel Koordinatörü Atila Özcan, Satış Direktörü Kayahan Erdem ve Uygulama Bölümü Direktörü Erhan Duman’ ın nezdinde tüm Ateksis ailesine takdim edildi.

Kendilerine bu ödülü layık gören Bosch Güvenlik Sistemleri’ ne teşekkür eden Atila Özcan; Bosch ile uzun yıllardır sürdürülen başarılı iş ortaklığının her yıl daha da güçlenip büyüdüğünü, üçüncü kez alınan ödülün bir tesadüfün sonucu olmadığını belirterek bu başarıyı gerçekleştiren, emeği geçen, özverili tüm takım arkadaşlarına, iş ortaklarına ve değerli müşterilerine teşekkürlerini dile getirdi.

 

 

« Tivibu’nun Yeni Spor Stüdyosu Ateksis’ten

Bosch Güvenlik Sistemleri “En Çok Büyüyen Bayi” ödülü Ateksis’in! »

Online Mağazamızı Ziyaret Edin Ateksis on Facebook Ateksis on Twitter Ateksis on Google+ Ateksis on LinkedIn
 • Şubelerimiz (Tümü)»
 • İstanbul / Türkiye
      +90 (216) 425 99 66 (pbx)
 • Ankara / Türkiye
     +90 (312) 443 0866 (pbx)
 • Moskova / Rusya
     +7 (495) 269 9228
 • Bakü / Azerbaycan
     +(994) 124971213
 • ABD / New Jersey
     +1 (201) 340 26 55